خانه / ثبت نام وکیل

ثبت نام وکیل

شرایط ثبت نام :

1- معرفی پرونده به وکلا از جانب ماست و یا کاربران از طریق این سایت شما را نسبت به هزینه حق المشاوره ها و ستاره ها که نشانگر تخصص بیشتر و بیوگرافی صفحه شما را انتخاب می کنند پس وکیل ستان هیچ تضمینی در تعداد مراجعین شما نخواهد داشت.

2- در صورت کانکت کردن وکیل با شما و اتمام کار و دریافت هزینه حق المشاوره یا حق الوکاله، 20 درصد حق المشاوره و حق الوکاله به وکیل ستان تعلق میگیرد.

3- در صورت تایید شما توسط سامانه برای شما درگاه پرداخت اختصاصی ساخته خواهد شد که دارای کیف پول مجازی شما می باشد و میتوانید هزینه های خود را از درگاه پرداخت با ثبت شماره کارت بانکی تسویه نمایید.

4- فرم زیر را به دقت پر کنید و سعی کنید قیمت حق المشاوره ها را که توسط خودتان قیمت گذاری میشود تا جایی که می توانید مناسب تر و با تخفیف باشد. چراکه کاربران دنبال وکلایی با هزینه های کمتر میگردند (این یک پیشنهاد بود و تجربه ثابت کرده)

5- در نهایت پس از 48 ساعت پروفایل شما مانند دیگر وکلا روی سایت وکیل ستان خواهد رفت.

6- در قسمت وبلاگ وکلا موظف می باشند حداقل سه مطلب (پست) مفید یا مقاله ثبت نمایند. (اینکار باعث بالا رفتن تعداد بازدیدهای خودتان خواهد شد)

نکته مهم : اگر به هر دلیلی ما برای شما موکل بفرستیم و موکل ناراضی باشد و یا پاسخگوی موکل نباشید و یا کار موکل را ناقص رها کرده یا انجام ندهید پروفایل شما حذف خواهد گردید و وکیل ستان هیچ مسئولیتی در قبال تخلفات وکلا ندارد.

توجه داشته باشید اگر پیام های تبلیغاتی خود را غیر فعال کرده باشید اطلاع رسانی صورت نمیگیرد

مانند : وکیل پایه یک دادگستری

مانند : کیفری ، املاک ، سرقفلی ، حقوقی و...

تصویر پروفایل در میزان بازدهی کار شما بیشتر تاثیر دارد

توضیحات کوتاهی درباره شما و سوابق و یا رزومه کاری

هرچقدر هزینه مناسبتر و کمتر باشد کاربران بیشتری را جذب خواهید کرد

هرچقدر هزینه مناسبتر و کمتر باشد کاربران بیشتری را جذب خواهید کرد

هرچقدر هزینه مناسبتر و کمتر باشد کاربران بیشتری را جذب خواهید کرد

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم